Hallitus

LSFT:n hallitus vuonna 2017

Juho Hienonen, hallituksen puheenjohtaja juho.hienonen@lsft.fi

 

Mauri Katajisto, hallituksen varapuheenjohtaja, jäsensihteeri jasensihteeri@lsft.fi

 

Mia Saari, sihteeri mia.saari@lsft.fi

 

Veera Sipi, tiedotus- ja viestintävastaava veera.sipi@lsft.fi

 

Marianne Himberg, talousvastaava marianne.himberg@lsft.fi

 

Mirka Katajisto, opiskelijavastaava mirka.katajisto@lsft.fi

 

Iina Ryhtä, opiskelijavastaava iina.ryhta@lsft.fi
Susanne Aalto, koulutustoimikunta susanne.aalto@lsft.fi

 

Noora Kärkkäinen, koulutustoimikunta noora.karkkainen@lsft.fi